Povodom jubileja od 150 godina organizovanog bavljenja turizmom u Vrnjačkoj Banji, Jelena Čeperković, direktorka Ugostiteljsko turističke škole, predsednik opštine Vrnjačke Banje, Boban Đurović gostovali u ovonedeljnoj emisije „Žikina šarenica“ na rtv Pink. U razgovoru sa Žikom Nikolićem, Jelena Čeperković je koliko je učenika završilo do sada ovu stručnu školu i zašto je ova škola među traženijim u Srbiji. Predsednik opštine Vrnjačka Banja, Boban Đurović istakao je da u godini jubileja čije obeležavanje je već počelo novogodišnjim koncertom Marije...




