Dom zdravlja „Dr Nikola Džamić“ kupovinom četiri sanitetska vozila obezbedio je uslove za svakodnevne potrebe vrnjčana ali i gostiju. „ U budžetu lokalane samouprave, obezbeđeno je 17 miliona dinara i kupljena su četiri sanitetska vozila, koja su bila neophodna domu zdravlja za nesmeteno funkcionisanje i lakše zbrinjavanje pacijenata sa naše teritorije, ali u slučaju potrebe i svih gostiju Vrnjačke Banje“, istako je Predsednik opštine, Boban Đurović. Nabavka sanitetskih vozila je proistekla iz potreba doma zdravlja i ovo je prvi put da se kupuju vozila, a da finansijska...





