Vrnjačka Banja i hotel „Solaris“, 2 i 3. jula 2020. godine, bili su domaćini radionice pod nazivom „Promocija dobrovoljnog vatrogastva u lokalnim zajednicama“, koju su organizovali Stalna konferencija gradova i opština, Misija OEBS-a u Srbiji i Sektor za vanredne situacije Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srbije. Radionica je namenjena predstavnicima lokalnih samouprava zaduženim za poslove civilne zaštite, odnosno donosioce odluka u oblasti smanjenja rizika od katastrofa. Pozdravnu reč i dobrodošlicu svim učesnicima uputio je Boban Đurović, predsednik opštine...





