У општини Врњачка Бања данас је одржан састанак на тему „Експо 2027 – Експо караван”. Делегацију Експа 2027 примили су заменик председника општине Врњачка Бања Иван Џатић и начелник Рашког управног округа Стефан Аџић. Састанку су присуствовали сви директори јавних предузећа, као и представници полицијске управе и ватрогасно-спасилачке јединице.
Караван доноси ЕКСПО 2027 међу људе – на тргове, у градове i свакодневни живот грађана, претварајући припреме за ЕКСПО у заједничко национално искуство. Караван ће у Врњачкој Бањи бити 19. јула.
Ово ће бити јединствена прилика да се грађани ван Београда, у директној комуникацији са организаторима, упознају са свим манифестацијама, активностима, изложбама и другим садржајима који ће бити организовани током трајања ЕКСПО 2027.

