U opštini Vrnjačka Banja danas je održan sastanak na temu „Ekspo 2027 – Ekspo karavan”. Delegaciju Ekspa 2027 primili su zamenik predsednika opštine Vrnjačka Banja Ivan Džatić i načelnik Raškog upravnog okruga Stefan Adžić. Sastanku su prisustvovali svi direktori javnih preduzeća, kao i predstavnici policijske uprave i vatrogasno-spasilačke jedinice.
Karavan donosi EKSPO 2027 među ljude – na trgove, u gradove i svakodnevni život građana, pretvarajući pripreme za EKSPO u zajedničko nacionalno iskustvo. Karavan će u Vrnjačkoj Banji biti 19. jula.
Ovo će biti jedinstvena prilika da se građani van Beograda, u direktnoj komunikaciji sa organizatorima, upoznaju sa svim manifestacijama, aktivnostima, izložbama i drugim sadržajima koji će biti organizovani tokom trajanja EKSPO 2027.

