U opštini Vrnjačka Banja danas je održan sastanak na temu „Ekspo 2027 – Ekspo karavan”. Delegaciju Ekspa 2027 primili su zamenik predsednika opštine Vrnjačka Banja Ivan Džatić i načelnik Raškog upravnog okruga Stefan Adžić. Sastanku su prisustvovali svi direktori javnih preduzeća, kao i predstavnici policijske uprave i vatrogasno-spasilačke jedinice. Karavan donosi EKSPO 2027 među ljude – na trgove, u gradove i svakodnevni život građana, pretvarajući pripreme za EKSPO u zajedničko nacionalno iskustvo. Karavan će u Vrnjačkoj Banji biti 19. jula. Ovo će biti...





