Mnoga ovogodišnja sportska takmičenja zbog korone virusa su odložena ili se mečevi igraju bez publike, uz strogo poštovanje mera, “Šahovski Savez Srbije” je odlučio da po drugi put ove godine organizuje 14. pojedinačno prvenstvo u šahu. Hotel “Fontana” je bio domaćin sedmodnevnog prvenstva, uz prisustvo predsednika šahovskog saveza Srbije, Obrena Ćetkovića. U ime domaćina prisutne je pozdravila i Ivona Borojević, direktor prodaje i PR menadžer hotela i Zamenik predsednika skupštine Opštine Vrnjačka Banja, Dane Stanojčić. U protekloj nedelji na šampionatu, snage...





