акон темељних радова, ново, комплетно реновирано игралиште свечано је отворено 5. јуна, чиме је локација која још од шездесетих година прошлог века окупља најмлађе добила изглед какав доликује једној од најлепших бања. Симболично, у друштву врњачких малишана из ПУ „Радост“ и ОШ „Попински борци“, свечану врпцу пресекао је...




