Na Fakultetu za hotelijerstvo i turizam u Vrnjačkoj Banji, danas su na zvaničnom prijemu dekan Fakulteta, Prorektor Univerziteta u Kragujevcu i predsednik opštine Vrnjačka Banja, uručili prve indekse brucošima banjskog fakulteta. Ove godine uveden je i novi smer gastronomski turizam, ali je zbog velikog interesovanja povećan i broj studenata koji se finansiraju iz budžeta. „Vrnjačka Banja sa velikim hotelskim investicijama, saradnjom sa srednjim školama i Fakultetom, ima zaokruženu celinu u školovanju kadrova za turizam ali i obezbeđivanje adekvatne stručne prakse i...





