Na ovogodišnjoj svečanosti dodela priznanja za rad Saveza udruženja zdravstvenih radnika Srbije – laureat „Zlatni znak“, dobila je direktorka Doma zdravlja „Dr Nikola Džamić“ iz Vrnjačke Banje, dr Vesna Malićanin, specijalista ginekologije i akušerstva. Ovaj laureat se već tradicionalno dodeljuje kao simbol za izuzetan rad i doprinos u zdravstvu. Prilikom prijema laureata, direktorka se obratila skupu i zahvalila rečima da je u ovom trenutku presrećna, ponosna i da joj je posebno drago što ovo priznanje dobija ispred Saveza zdravstvenih radnika Srbije. Nagrađena se...





