Nakon skoro 30 godina, 70 –oro ljudi će od proleća imati svoj dom. Ugovor koji je potpisan 2014 godine, između opštine Vrnjačka Banja i Banke za razvoj Saveta Evrope, dobija svoj epilog. U naselju Duboki potok u Vrnjačkoj Banji izgrađene su tri zgrade (dve sa šest i jedna od osam stanova). Dve zgrade su već završene a, treća je u završnoj fazi, tako da dvadeset porodica koje su javnim konkursom izabrane, moći će da se usele već početkom proleća. Od 20 stanova, njih 12 je namenjeno za zakup i otkup raseljenim licima, a osam stanova je predviđeno za rešavanje pitanja...





