Potpredsednik Vlade Srbije i ministar unutrašnjih poslova, Nebojša Stefanović posetio je Vrnjačku Banju i tom prilikom se sastao sa predsednikom opštine Vrnjačka Banja, Bobanom Đurovićem. Sastanku su prisustvovali direktor Elektroprivrede Srbije Milorad Grčić, direktor Puteva Srbije Zoran Drobnjak, predsednik SO Vrnjačka Banja Ivan Radović, zamenik predsednika opštine Ivan Džatić i član Opštinkog veća Saša Grković. Tema sastanka je bila uvođenje video-nadzora koji bi pokrivao saobraćajnice i škole. Ministar je ocenio da odlična saradnja lokalne samouprave i Vlade...





