„Sajam zapošljavanja i obrazovanja u oblasti ugostiteljstva i turizma“ održan je 04. marta 2020. godine, u konferencijskoj sali hotela „Fontana“, u periodu od 12 do 15 časova. Organizatori sajma su bili Opština Vrnjačka Banja i Nacionalna služba za zapošljavanje, filijala Kraljevo. Partneri u organizaciji ovog događaja su Udruženje hotelijera opštine Vrnjačka Banja, Školska uprava Kraljevo, Fakultet za ugostiteljstvo i turizam iz Vrnjačke Banje i Regionalna privredna komora raškog i moravičkog okruga. Na sajmu su predstavljeni i aktuelni javni pozivi i konkursi...




